EN ÇOK PAYLAŞILANLAR

Son Yayınlanan Bloglar


ASANSÖR ONARIM BAKIM

Asansörlerde yapılan bakım çalışması yıpranan, zarar gören asansör parçalarından dolayı oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi...

TEKNOLOJİ & ENERJİ GELİŞMELER

KARSAN

Otomotiv

Karsan, e-ATA HYDROGEN’in Dünya Lansmanını Almanya’da Gerçekleştirdi! e-ATA HYDROGEN Hannover Fuarı’nın Yıldızı Oldu. Karsan, Hidrojen Çağını Başlatıyor!

MİGROS

Şarj İstasyonları

Migros mağazalarına elektrikli araçlar için şarj istasyonları kuracak. Migros bu hizmet için yeni bir şirket kurmaya karar verdi. Şirketin kuruluş sermayesi 4 milyon 500 bin Türk Lirası olduğu duyuruldu.

TCDD

Elektrikli Tren

Bakan Karaismailoğlu, saatte 160 kilometre hıza uygun "milli elektrikli trenlerin” seri üretimine başlandığını belirterek, “ Önümüzdeki aylarda sertifikasını da alarak inşallah yolcu taşımaya başlamayı hedeflemekteyiz” dedi.

NFT Nedir, Nasıl Yapılır?

Kulağa yabancı da gelse aslında basit bir kaç tarifi var bunun. İlk tarifi şu şekilde; Trust Wallet (Trust Wallet Binance'in resmi mobil cüzdanıdır. Size Binance'in dışında fonları..

Dünya Kadınlar Günü

Dünya Kadınlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından bu şekilde tanımlanmış olarak her yıl 8 Mart'ta kutlanan uluslararası bir gündür.İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır..

Kalimba

Kalimba (Mbira), Zimbabve'de doğmuş bir müzik aletidir. Kademeli olarak yerleştirilen metal parçaların oturduğu tahtadan bir taban..

ENERJİ ALANLARI