Anylogic
Anylogic Cloud

Simülasyon örneklerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz.


KEŞFET


 • ChatGPT Nedir?

  ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen ve diyalog konusunda uzmanlaşmış bir prototip yapay zekâ sohbet robotudur. Chatbot, hem denetimli hem de takviyeli öğrenme teknikleriyle ince ayar yapılmış büyük bir dil modelidir. İnce ayarı yapılan temel model, GPT-3‘ün geliştirilmiş bir sürümü olan OpenAI‘nin GPT-3.5 dil modeliydi. ChatGPT, Kasım 2022’de kullanıma sunuldu ve gerçeklere dayalı doğruluğu eleştirilse de ayrıntılı ve anlaşılır yanıtlarıyla dikkatleri üzerine çekti.  TChatGPT sorularımızı kendisine sorarak aldığımız yanıtlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.


  Ben, OpenAI tarafından geliştirilen ve eğitilen GPT-3 (Generative Pre-trained Transformer 3) dil modeli olarak tasarlanmışım. GPT-3, yüksek ölçekte eğitim verileri kullanarak dilin anlamını ve yapısını öğrenen ve dil işleme görevlerinde kullanılan bir yapay sinir ağı (neural network) modelidir. Ayrıca, GPT-3, dil öğrenme ve üretebilme yeteneğine sahip olan öncü bir yapay zeka modelidir.Ben, GPT-3 dil modeli olarak, birçok dil işleme görevini yerine getirebiliyorum. Özellikle:
  Metin üretimi: Ben metinleri yazmak, üretmek veya tamamlamak için kullanılabilirim.
  Metin özetleme: Ben metinleri özetlemek için kullanılabilirim.
  Q&A: Ben sorulara cevap vermek için kullanılabilirim.
  Metin çeviri: Ben metinleri farklı diller arasında çevirmek için kullanılabilirim.
  Sınav sorularına cevap vermek: Ben sınav sorularına cevap vermek için kullanılabilirim.
  Chatbot: Ben sohbet etmek için kullanılabilirim.
  ve daha birçok dil işleme görevleri.
  Ancak, unutmayın ki ben yapay zeka modeliyim ve her zaman yanıltıcı veya yanlış bilgi verebilirim. Lütfen, benim verdiğim yanıtları kontrol etmeniz ve doğrulamanız önerilir.
  Chat GPT’nin temel amacı kullanıcın sorduğu soruya, gerçek zamanlı bir şekilde yanıt oluşturabilmek. Kendisine sorulan sorulara en doğru şekilde cevap veriyor ve yanıtlarını kitaplar, makaleler ve web sitelerini kullanarak en doğrucu şekilde aktarmaya çalışıyor. naire)

  >Simülasyon örneklerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

 • İnsanlık

  Sopayla kilime vuranın gayesi, kilimi dövmek değil, tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin?
  "Mevlana"

Ocak Ayı Gezilecek Yerler

 • Balat
 • Sultanahmet
 • Şirinevler
 • Nişantaşı
 • Süleymaniye
 1. Kadıköy
 2. Çengelköy
 3. Kuleli
 4. Eminönü
 5. Ayasofya

Köşem

Ömür bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.

Anonim

©  Creator. All rights reserved. Design by HilKüb K.